Social Media Platforms (1.1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Display options
nn: Visningsalternativ
