Social Media Platforms (1.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: URL
ps: پته (URL)

en: Custom
ps: خپلېخوښه
