Social Media Platforms (1.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Font
sk: Písmo

en: Custom
sk: Vlastná
