Social Media Platforms (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Custom
tr: Özel

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri
