Social Media Platforms (1.1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Font
uk: Шрифт

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom
uk: Власний

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Show label
uk: Показати мітку
