Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Story
af: Storie
