Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Text
da: Tekst

en: Client ID
da: Klient ID

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Caption
da: Undertekst

en: Story
da: Artikel

en: Photo
da: Foto

en: About
da: Om

en: Machine Name
da: Maskinnavn
