Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД
