Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Text
uk: Текст

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Feed Name
uk: Назва потоку

en: Published?
uk: Опубліковане?

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Caption
uk: Підпис

en: Video
uk: Відео

en: Story
uk: Історія

en: Run
uk: Виконати

en: Photo
uk: Фото

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Property Name
uk: Назва властивості

en: Offer
uk: Пропозиція

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Social
uk: Суспільний

en: Created At
uk: Створено

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
