Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
