Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst

en: Story
bs: Priča
