Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Text
fi: Teksti

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Story
fi: Artikkeli

en: Run
fi: Suorita

en: Photo
fi: Valokuva

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: About
fi: Tietoja

en: Offer
fi: Tarjous

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
