Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Published?
fr: Publié ?

en: Caption
fr: Légende

en: Video
fr: Vidéo

en: Story
fr: Article

en: Run
fr: Exécuter

en: Permalink
fr: Permalien

en: About
fr: À propos

en: Offer
fr: Offre

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Created At
fr: Créé le
