Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
