Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Caption
sv: Bildtext

en: Story
sv: Artikel

en: Photo
sv: Foto

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: About
sv: Om

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
