Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Story
eo: Rakonto
