Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Text
hr: Tekst

en: Published?
hr: Objavljen?

en: Story
hr: Članak

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: About
hr: Opis
