Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Text
kk: Текст

en: Story
kk: Мақала

en: Twitter
kk: Твиттер
