Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст
