Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Text
pl: Tekst

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Caption
pl: Podpis

en: Video
pl: Wideo

en: Story
pl: Artykuł

en: Run
pl: Uruchom

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Permalink
pl: Adres

en: About
pl: O stronie

en: Offer
pl: Oferta

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
