Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Text
ru: Текст

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Feed Name
ru: Название ленты

en: Published?
ru: Опубликовано?

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Caption
ru: Подпись

en: Video
ru: Видео

en: Story
ru: Заметка

en: Run
ru: Запустить

en: Photo
ru: Фото

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: About
ru: Информация

en: Offer
ru: Предложение

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Created At
ru: Дата создания

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
