Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Story
sq: Histori

en: About
sq: Informacione
