Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Caption
az: Başlıq

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: About
az: Haqqında

en: Machine Name
az: Maşın Adı
