Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Caption
be: Загаловак

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: About
be: Аб
