Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Caption
lt: Antraštė

en: Story
lt: Straipsnis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: About
lt: Apie

en: Comment Count
lt: Komentarų kiekis
