Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Text
nl: Tekst

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Story
nl: Artikel

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Photo
nl: Foto

en: About
nl: Over

en: Offer
nl: Aanbieding

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Social
nl: Sociaal

en: Access Token
nl: Toegangstoken
