Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Caption
ro: Legendă

en: Story
ro: Articol

en: Permalink
ro: Link permanent

en: About
ro: Despre

en: Offer
ro: Ofertă

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
