Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Caption
sk: Popis

en: Story
sk: Článok

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: About
sk: Informácie o

en: Created Time
sk: Čas vytvorenia

en: Offer
sk: Ponuka

en: Machine Name
sk: Strojový názov
