Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек
