Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם
