Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Image
ur: تصویر

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
