Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
