Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş
