Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Image
es: Imagen

en: Custom
es: Personalizado

en: Open Graph URL
es: Open Graph - URL
