Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
