Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Open Graph URL
fr: URL Open Graph

en: Embeds URLs using data attribute: data-embed-url.
fr: Intègre les URL en utilisant l'attribut : data-embed-url.
