Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið
