Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
