Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Custom
nl: Aangepast

en: Open Graph URL
nl: Open Graph-URL
