Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Image
fa: تصویر

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی
