Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
