Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom
uk: Власний

en: Open Graph URL
uk: URL-адреса Open Graph
