Social Post (3.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
