Social Post (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
