Social Post (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
