Social Post (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
