Social Post (3.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Delete user
fr: Supprimer l'utilisateur

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin

en: Integrations
fr: Intégrations
