Social Post (3.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Token
gl: Símbolos
