Social Post (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Token
he: אסימון

en: Delete user
he: מחק משתמש
