Social Post (3.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Plugin ID
id: ID Plugin
